Όλα τα Προϊόντα
-
Ιονικά κύτταρα μπαταριών λίθιου
-
Κύτταρο μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου
-
Μπαταρία λίθιου εγχώριων αναστροφέων
-
Ιονική μπαταρία λίθιου εργαλείων δύναμης
-
Ιονικό πακέτο μπαταριών λίθιου
-
Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου
-
Επανακαταλογηστέα τράπεζα ισχύος της μπαταρίας
-
Οικιακό ηλιακό σύστημα μετατροπέα
-
Ηλεκτρική ιονική μπαταρία λίθιου οχημάτων
-
RC ιονική μπαταρία λίθιου
-
Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου
-
Φορτιστές μπαταριών λίθιου
-
kevinη γρήγορη παράδοση, καλή ποιότητα, θα αγοράσει πάλι:) -
ΙωνάςΟι μπαταρίες λαμβανόμενες, που είναι αυτό που θέλω, σας ευχαριστούν! -
Fabricio Mendoncaο διευθυντής πωλήσεων, Antonio, καλή υπηρεσία!!!
λέξεις-κλειδιά [ lithium ion battery cells ] αγώνας 243 προϊόντα.
Επαναφορτιζόμενη μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων λίθιου ιονική, μπαταρία 48V εκκινητών LiFePO4
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
LiFePO4 μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων λίθιου
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Ιονικό πακέτο μπαταριών λι Overdischarge, πακέτο 10000mAh μπαταριών λίθιου 12v
| Προστασία: | Υπερτίμηση, Overdischarge, βραχυκύκλωμα |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Κύκλοι επαναφορτίσεων: | 500 |
Ηλιακή επανακαταλογηστέα κινητή γεννήτρια 1000W 220V σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου ιονική
| Ονομασία προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 1048WH/327600mAh/3,2V |
Αυτοκίνητη εξωτερική χρήση μηχανικών δίκυκλων μπαταριών 30AH 24W εκκινητών λίθιου ιονική
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
LiFePO4 ιονική χρήση καροτσακιών γκολφ ΣΥΝΕΧΟΥΣ παραγωγής 36W μπαταριών εκκινητών λίθιου
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Γρήγορη χρέωση 500w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος, ιονικός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου 220V
| Ονομασία προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Ικανότητα: | 500mAh |
Ιονικός φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου cOem, επανακαταλογηστέα πηγή ισχύος 18650
| Ονομασία προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Ικανότητα: | 800 mAh |
Δώρα 7.4V μπαταρίες RC Λιθίου 2000mAh Μηχανή Ξεκίνηση Μακρύς κύκλος ζωής Λιθιοειδές
| Ονομασία του προϊόντος: | Μπαταρία λίθιου RC, μπαταρίες λίθιου RC |
|---|---|
| Τετάρτη: | 7.4V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~60°C |
Ηλιακή ιονική μπαταρία λι συνήθειας, ODM 3,7 ιονική μπαταρία λι Β 900mah
| Προστασία: | Υπερτίμηση, Overdischarge, βραχυκύκλωμα |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Κύκλοι επαναφορτίσεων: | 400 |

