Όλα τα Προϊόντα
-
Ιονικά κύτταρα μπαταριών λίθιου
-
Κύτταρο μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου
-
Μπαταρία λίθιου εγχώριων αναστροφέων
-
Ιονική μπαταρία λίθιου εργαλείων δύναμης
-
Ιονικό πακέτο μπαταριών λίθιου
-
Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου
-
Επανακαταλογηστέα τράπεζα ισχύος της μπαταρίας
-
Οικιακό ηλιακό σύστημα μετατροπέα
-
Ηλεκτρική ιονική μπαταρία λίθιου οχημάτων
-
RC ιονική μπαταρία λίθιου
-
Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου
-
Φορτιστές μπαταριών λίθιου
-
kevinη γρήγορη παράδοση, καλή ποιότητα, θα αγοράσει πάλι:) -
ΙωνάςΟι μπαταρίες λαμβανόμενες, που είναι αυτό που θέλω, σας ευχαριστούν! -
Fabricio Mendoncaο διευθυντής πωλήσεων, Antonio, καλή υπηρεσία!!!
λέξεις-κλειδιά [ lithium ion battery cells ] αγώνας 243 προϊόντα.
Ηλιακή ιονική μπαταρία λίθιου 16,8 βολτ, μπαταρία λίθιου τρυπανιών φωσφορικού άλατος
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 16.8V |
Ευφυής δύναμης εργαλείων επανακαταλογηστέος τύπος Β μπαταριών 12V λίθιου ιονικός για το τρυπάνι
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 12V |
Μακριά μπαταρία εργαλείων δύναμης ζωής κύκλων, ODM ιονική μπαταρία λίθιου 18 βολτ
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 18V |
ODM λίθιου ιονική μπαταριών χρήση μηχανικών δίκυκλων πακέτων 200mAh 7.4V ηλεκτρική
| Προστασία: | Υπερτίμηση, Overdischarge, βραχυκύκλωμα |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Κύκλοι επαναφορτίσεων: | 500 |
Ιονική μπαταρία 21v ανώτατο 2.5Ah λίθιου εργαλείων δύναμης Eco υψηλής ταχύτητας
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 21V |
LiFePO4 ιονική μπαταρία λίθιου εργαλείων δύναμης ABS υλική 21 βολτ ηλιακή
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 21V/1A |
Γρήγορη φόρτισης δύναμης εργαλείων καθολική συμβατότητα μπαταριών 18V λίθιου ιονική
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 18V |
Προσαρμοσμένα εργαλεία μπαταριών λίθιου ιονικά, μπαταρία λίθιου για το τρυπάνι 1300mAh
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 3v~5v |
Ευφυής ιονική μπαταρία λίθιου εργαλείων δύναμης
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 16.8V |
Ιονική μπαταρία 1300mAh λίθιου εργαλείων δύναμης
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 21V |

