Όλα τα Προϊόντα
-
Ιονικά κύτταρα μπαταριών λίθιου
-
Κύτταρο μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου
-
Μπαταρία λίθιου εγχώριων αναστροφέων
-
Ιονική μπαταρία λίθιου εργαλείων δύναμης
-
Ιονικό πακέτο μπαταριών λίθιου
-
Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου
-
Επανακαταλογηστέα τράπεζα ισχύος της μπαταρίας
-
Οικιακό ηλιακό σύστημα μετατροπέα
-
Ηλεκτρική ιονική μπαταρία λίθιου οχημάτων
-
RC ιονική μπαταρία λίθιου
-
Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου
-
Φορτιστές μπαταριών λίθιου
-
kevinη γρήγορη παράδοση, καλή ποιότητα, θα αγοράσει πάλι:) -
ΙωνάςΟι μπαταρίες λαμβανόμενες, που είναι αυτό που θέλω, σας ευχαριστούν! -
Fabricio Mendoncaο διευθυντής πωλήσεων, Antonio, καλή υπηρεσία!!!
λέξεις-κλειδιά [ lithium ion battery cells ] αγώνας 243 προϊόντα.
Υπηρεσία ODM ΣΥΝΕΧΟΎΣ παραγωγής μπαταριών 3.7V πολυμερούς ηλιακή RC λίθιου ιονική
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία λίθιου RC, μπαταρίες λίθιου RC |
|---|---|
| Τάση: | 3.7V |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -20℃~60℃ |
Επανακαταλογηστέο Lipo ηλιακό πακέτο 7,4 1200mah Eco μπαταριών λίθιου ιονικό φιλικό
| Προστασία: | Υπερτίμηση, Overdischarge, βραχυκύκλωμα |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Κύκλοι επαναφορτίσεων: | 500 |
LiFePO4 δύναμης εργαλείων ΣΥΝΕΧΉΣ παραγωγή μπαταριών 6000mAh 21V λίθιου ιονική
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 21V |
BMS δύναμης εργαλείων καθολική συμβατότητα μπαταριών 6.3W λίθιου ιονική για το τρυπάνι
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 3v~5v |
Ιονική μπαταρία 21V 1.3Ah λίθιου εργαλείων δύναμης χρήσης τροχόσπιτων ανακυκλώσιμη
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 21V/2A |
Ιονικό καθολικό βάρους μπαταριών 21V 893g λίθιου εργαλείων ηλιακής ενέργειας
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 12V |
Συνήθεια 18650 υπερτίμησης ιονική χρήση τροχόσπιτων πακέτων 3.7V 1500mAh μπαταριών λίθιου
| Προστασία: | Υπερτίμηση, Overdischarge, βραχυκύκλωμα |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Κύκλοι επαναφορτίσεων: | 500 |
Ευφυής 12v ανώτατη γρήγορη φόρτιση εργαλείων 1.3Ah μπαταριών λίθιου ιονική
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 12V |
LiFePO4 ιονική μπαταρία λίθιου για το ασύρματο ανώτατο συμβατό σύστημα τρυπανιών 12v
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 12V |
Ηλιακής ενέργειας δύναμης εργαλείων συμβατή Escooter λίθιου ιονική χρήση μπαταριών 12V
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 12V |

