Όλα τα Προϊόντα
-
Ιονικά κύτταρα μπαταριών λίθιου
-
Κύτταρο μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου
-
Μπαταρία λίθιου εγχώριων αναστροφέων
-
Ιονική μπαταρία λίθιου εργαλείων δύναμης
-
Ιονικό πακέτο μπαταριών λίθιου
-
Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου
-
Επανακαταλογηστέα τράπεζα ισχύος της μπαταρίας
-
Οικιακό ηλιακό σύστημα μετατροπέα
-
Ηλεκτρική ιονική μπαταρία λίθιου οχημάτων
-
RC ιονική μπαταρία λίθιου
-
Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου
-
Φορτιστές μπαταριών λίθιου
-
kevinη γρήγορη παράδοση, καλή ποιότητα, θα αγοράσει πάλι:) -
ΙωνάςΟι μπαταρίες λαμβανόμενες, που είναι αυτό που θέλω, σας ευχαριστούν! -
Fabricio Mendoncaο διευθυντής πωλήσεων, Antonio, καλή υπηρεσία!!!
λέξεις-κλειδιά [ lithium ion battery cells ] αγώνας 243 προϊόντα.
Επανακαταλογηστέα ODM ΣΥΝΕΧΗΣ παραγωγή υψηλής ταχύτητας κυττάρων 26650 μπαταριών λίθιου ιονική
| Ονομασία προϊόντος: | Ιονικά κύτταρα μπαταριών λίθιου |
|---|---|
| Προστασία ασφάλειας: | Explosionproof |
| Τάση: | 3.2V |
Συμβατή ιονική επαναφορτιζόμενη μπαταρία λίθιου, πακέτο 800mAh μπαταριών 1S1P
| Ονομασία προϊόντος: | Ιονικά κύτταρα μπαταριών λίθιου |
|---|---|
| Προστασία ασφάλειας: | Explosionproof |
| Τάση: | 3.2V |
LFP 3,2 ιονική μπαταρία λι Β
| Ονομασία προϊόντος: | Ιονικά κύτταρα μπαταριών λίθιου |
|---|---|
| Προστασία ασφάλειας: | Explosionproof |
| Τάση: | 3.2V |
Ιονική 12v υπηρεσιών ODM χρήση καροτσακιών γκολφ μπαταριών LiFePO4 1280Wh εκκινητών λίθιου
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Φωσφορικού άλατος αυτόματη 12v λίθιου ιονική εκκινητών χρήση ποδηλάτων ζωής Ε κύκλων μπαταριών 2560Wh μακροχρόνια
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
ΣΥΝΕΧΟΥΣ παραγωγής γρήγορη φόρτιση μπαταριών 144W 48V εκκινητών λίθιου ιονική Χρήση αυτοκινήτων
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Ιονική μπαταρία 1280WH εκκινητών λίθιου
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Ιονική μπαταρία 12V LiFePO4 εκκινητών λίθιου ηλιακής ενέργειας για το φως των οδηγήσεων
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Μηχανή UPS Ξεκίνηση 3.7V Li Ion Lithium RC μπαταρίες υψηλής ταχύτητας DC έξοδος
| Ονομασία του προϊόντος: | Μπαταρία λίθιου RC, μπαταρίες λίθιου RC |
|---|---|
| Τετάρτη: | 3.7V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~60°C |
Μεταφορτωτό σταθμό ηλεκτροπαραγωγής ιόντων λιθίου για μοτοσυκλέτα σκούτερ Ebike
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 135200mAh |

