Όλα τα Προϊόντα
-
Ιονικά κύτταρα μπαταριών λίθιου
-
Κύτταρο μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου
-
Μπαταρία λίθιου εγχώριων αναστροφέων
-
Ιονική μπαταρία λίθιου εργαλείων δύναμης
-
Ιονικό πακέτο μπαταριών λίθιου
-
Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου
-
Επανακαταλογηστέα τράπεζα ισχύος της μπαταρίας
-
Οικιακό ηλιακό σύστημα μετατροπέα
-
Ηλεκτρική ιονική μπαταρία λίθιου οχημάτων
-
RC ιονική μπαταρία λίθιου
-
Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου
-
Φορτιστές μπαταριών λίθιου
-
kevinη γρήγορη παράδοση, καλή ποιότητα, θα αγοράσει πάλι:) -
ΙωνάςΟι μπαταρίες λαμβανόμενες, που είναι αυτό που θέλω, σας ευχαριστούν! -
Fabricio Mendoncaο διευθυντής πωλήσεων, Antonio, καλή υπηρεσία!!!
λέξεις-κλειδιά [ lithium ion battery cells ] αγώνας 243 προϊόντα.
Κύτταρο 10W 3.2V Lifepo4 μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου υψηλής ταχύτητας Prismatic
| Βάρος: | 4264g |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Εφαρμογή: | Όχημα, αποθήκευση εγχώριας ενέργειας, κ.λπ. |
Εξωτερικό κύτταρο 3,2 βολτ 230Ah μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου Lifepo4
| Βάρος: | 4140g |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Εφαρμογή: | Όχημα, αποθήκευση εγχώριας ενέργειας, κ.λπ. |
Μπαταρία λίθιου χρήσης Lifepo4 παιχνιδιών, ιονική μπαταρία φωσφορικού άλατος λίθιου έναρξης μηχανών
| Βάρος: | 1994g |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Εφαρμογή: | Όχημα, αποθήκευση εγχώριας ενέργειας, κ.λπ. |
Γρήγορη φόρτιση κυττάρων 32Ah μπαταριών λίθιου ηλιακής ενέργειας Prismatic
| Βάρος: | 780g |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Εφαρμογή: | Όχημα, αποθήκευση εγχώριας ενέργειας, κ.λπ. |
Καθολικό βάρος εργαλείων 1500mAh 21.6V 374g μπαταριών τρυπανιών λίθιου
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 21.6V |
Κύτταρο 3,2 μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου δύναμης υπερτίμηση μοτοσικλετών Β 100ah
| Βάρος: | 1980g |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Εφαρμογή: | Όχημα, αποθήκευση εγχώριας ενέργειας, κ.λπ. |
Υπηρεσία 18650 ODM ιονική χρήση μοτοσικλετών φορτιστών μπαταριών λι 12.3V
| Ονομασία προϊόντος: | Φορτιστές μπαταριών, φορτιστής μπαταριών |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | Γρήγορα χρεώνοντας |
Ιονική έναρξη μηχανών συστημάτων 13KWH 52V εγχώριων ηλιακή αναστροφέων λίθιου για τα εργαλεία δύναμης
| Παραγωγή Nname: | Οικιακό ηλιακό σύστημα μετατροπέα |
|---|---|
| Αποδοτικότητα αναστροφέων: | 97% |
| Χρόνος εγκατάστασης: | 1 ημέρα |
Επανακαταλογηστέος φορτιστής μπαταριών λίθιου Ebike, ιονικός φορτιστής μπαταριών λι 18650 12,6 Β
| Ονομασία προϊόντος: | Φορτιστές μπαταριών, φορτιστής μπαταριών |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | Γρήγορα χρεώνοντας |

