Όλα τα Προϊόντα
-
Ιονικά κύτταρα μπαταριών λίθιου
-
Κύτταρο μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου
-
Μπαταρία λίθιου εγχώριων αναστροφέων
-
Ιονική μπαταρία λίθιου εργαλείων δύναμης
-
Ιονικό πακέτο μπαταριών λίθιου
-
Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου
-
Επανακαταλογηστέα τράπεζα ισχύος της μπαταρίας
-
Οικιακό ηλιακό σύστημα μετατροπέα
-
Ηλεκτρική ιονική μπαταρία λίθιου οχημάτων
-
RC ιονική μπαταρία λίθιου
-
Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου
-
Φορτιστές μπαταριών λίθιου
-
kevinη γρήγορη παράδοση, καλή ποιότητα, θα αγοράσει πάλι:) -
ΙωνάςΟι μπαταρίες λαμβανόμενες, που είναι αυτό που θέλω, σας ευχαριστούν! -
Fabricio Mendoncaο διευθυντής πωλήσεων, Antonio, καλή υπηρεσία!!!
λέξεις-κλειδιά [ lithium ion battery cells ] αγώνας 243 προϊόντα.
Ηλιακή χρήση μπαταριών 7W 19500mAh Ebike φωσφορικού άλατος Lifepo4 σιδήρου λίθιου
| Βάρος: | 547g |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Εφαρμογή: | Όχημα, αποθήκευση εγχώριας ενέργειας, κ.λπ. |
Ιονική μπαταρία λίθιου cOem για τη χρήση καροτσακιών γκολφ τρωγόντων 9800mAh 18v ζιζανίων
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 18V/5Ah~12Ah |
Για τα ιονικά παιχνίδια 14.4W 18650 7.2V μπαταριών λίθιου εργαλείων δύναμης παροχής ηλεκτρικού ρεύματος
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 7.2V/2.0Ah |
Επανακαταλογηστέο προϊόν μηχανικών δίκυκλων δώρων 15.6W~24W ηλεκτρικό ιονικές μπαταρίες ενός δύναμης εργαλείων λίθιου
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 12V/1.3Ah~2.0Ah |
2000mAh γρήγορα φορτίζοντας τις γρήγορες ιονικές μπαταρίες 18V LiFePO4 λίθιου εργαλείων δύναμης φόρτισης
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 2.0Ah |
ιονική μοτοσικλέτα 7.4V υψηλής ταχύτητας μπαταριών λίθιου εργαλείων δύναμης cOem ε-ποδηλάτων 200mAh 14.8W
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 4.2V~7.4V/2.0Ah |
Προϊόν παιχνιδιών UPS ιονικές μπαταρίες συμβατό LiFePO4 Escooter ενός δύναμης εργαλείων λίθιου
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 12V/1.3Ah~2.5Ah |
Ηλεκτρική μπαταρία λίθιου μηχανικών δίκυκλων LFP, μπαταρία 24V 40Ah λίθιου καροτσακιών γκολφ
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρική ιονική μπαταρία λίθιου οχημάτων |
|---|---|
| Τάση: | 24V |
| Ζωή κύκλων: | 500~1000 φορές |
Συμβατό σύστημα μπαταριών 24v 240ah λίθιου αυτοκινήτων λεσχών υπηρεσιών ODM
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρική ιονική μπαταρία λίθιου οχημάτων |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Ζωή κύκλων: | 500~1000 φορές |
Λι - ιόντα Ηλεκτρικό ποδήλατο Φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας λιθίου 300W 48Volt Γρήγορη φόρτιση
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 83200mAh |

