Όλα τα Προϊόντα
-
Ιονικά κύτταρα μπαταριών λίθιου
-
Κύτταρο μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου
-
Μπαταρία λίθιου εγχώριων αναστροφέων
-
Ιονική μπαταρία λίθιου εργαλείων δύναμης
-
Ιονικό πακέτο μπαταριών λίθιου
-
Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου
-
Επανακαταλογηστέα τράπεζα ισχύος της μπαταρίας
-
Οικιακό ηλιακό σύστημα μετατροπέα
-
Ηλεκτρική ιονική μπαταρία λίθιου οχημάτων
-
RC ιονική μπαταρία λίθιου
-
Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου
-
Φορτιστές μπαταριών λίθιου
-
kevinη γρήγορη παράδοση, καλή ποιότητα, θα αγοράσει πάλι:) -
ΙωνάςΟι μπαταρίες λαμβανόμενες, που είναι αυτό που θέλω, σας ευχαριστούν! -
Fabricio Mendoncaο διευθυντής πωλήσεων, Antonio, καλή υπηρεσία!!!
λέξεις-κλειδιά [ lithium ion battery cells ] αγώνας 243 προϊόντα.
Ευφυές ηλιακό εγχώριο UPS σύστημα, ιονικός ηλιακός αναστροφέας 200W λίθιου
| Παραγωγή Nname: | Οικιακό ηλιακό σύστημα μετατροπέα |
|---|---|
| Αποδοτικότητα αναστροφέων: | 97% |
| Χρόνος εγκατάστασης: | 1 ημέρα |
Μπαταρία 6V λίθιου συνήθειας
| Προστασία: | Υπερτίμηση, Overdischarge, βραχυκύκλωμα |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Κύκλοι επαναφορτίσεων: | 1000 |
ABS 12V 1800W φορητό σταθμό ηλεκτροπαραγωγής λιθίου ιόντων λιθίου υψηλής ταχύτητας Scooter
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 320000mAh 3,2V |
Ηλεκτρικό ποδήλατο επαναφορτιζόμενο φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας λιθίου ιόντων λιθίου E - ποδήλατο
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 83200mAh |
Παγκόσμιο συμβατό 51.2V φορητό σταθμό ηλεκτροπαραγωγής λιθίου ιόντος λιθίου
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 135200mAh |
ΗΠΑ 83200mAh Φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας λιθίου συμβατές έξυπνες άμαξες ιόντων λιθίου
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 83200mAh |
ΗΠΑ ODM Intelligent 83200mAh Ενσωματωμένο - Σε καλώδιο φορητό σταθμό ηλεκτροπαραγωγής λιθίου ιόντων λιθίου
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 83200mAh |
Φορητή χρήση μοτοσικλετών τύπων 500mAh γεννητριών σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου cOem
| Ονομασία προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Ικανότητα: | 500mAh |
Οικουμενικό ιόν λιθίου ενσωματωμένο σε καλώδιο Φορητό σταθμό ηλεκτροπαραγωγής λιθίου LiFePO4 Συμβατό 83200mAh
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 83200mAh |
Εξωτερική μπαταρία ιόντων λιθίου 300~500W Φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας λιθίου Ηλεκτρονικό ποδήλατο
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 108000mAh |

