Όλα τα Προϊόντα
-
Ιονικά κύτταρα μπαταριών λίθιου
-
Κύτταρο μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου
-
Μπαταρία λίθιου εγχώριων αναστροφέων
-
Ιονική μπαταρία λίθιου εργαλείων δύναμης
-
Ιονικό πακέτο μπαταριών λίθιου
-
Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου
-
Επανακαταλογηστέα τράπεζα ισχύος της μπαταρίας
-
Οικιακό ηλιακό σύστημα μετατροπέα
-
Ηλεκτρική ιονική μπαταρία λίθιου οχημάτων
-
RC ιονική μπαταρία λίθιου
-
Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου
-
Φορτιστές μπαταριών λίθιου
-
kevinη γρήγορη παράδοση, καλή ποιότητα, θα αγοράσει πάλι:) -
ΙωνάςΟι μπαταρίες λαμβανόμενες, που είναι αυτό που θέλω, σας ευχαριστούν! -
Fabricio Mendoncaο διευθυντής πωλήσεων, Antonio, καλή υπηρεσία!!!
λέξεις-κλειδιά [ lithium ion battery cells ] αγώνας 243 προϊόντα.
Μπαταρίες 3.2V Lfp φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου
| Ζωή κύκλων: | 3500 φορές |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Εφαρμογή: | Όχημα, αποθήκευση εγχώριας ενέργειας, κ.λπ. |
Πολυμερή λίθιο-ιονικά κύτταρα 10000mAh~30000mAh υψηλής ταχύτητας σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου ηλιακών συστημάτων φορητά
| Όνομα προϊόντων: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Χρώμα: | Πορτοκάλι, γκρίζος, πράσινος, μαύρος, κόκκινος, μπλε |
| Μέγεθος: | 174*84*72mm |
Πακέτο μπαταριών Lfp ΣΥΝΕΧΟΥΣ παραγωγής, 18650 πακέτο μπαταριών λίθιου 2000mAh
| Προστασία: | Υπερτίμηση, Overdischarge, βραχυκύκλωμα |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Κύκλοι επαναφορτίσεων: | 500 |
Επανακαταλογηστέο πακέτο μπαταριών λίθιου UPS, πακέτο 2000mAh μπαταριών μηχανικών δίκυκλων
| Προστασία: | Υπερτίμηση, Overdischarge, βραχυκύκλωμα |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Κύκλοι επαναφορτίσεων: | 500 |
Ιονική RC υψηλής ταχύτητας μπαταρία λι, LiFePO4 7,4 μπαταρία Β 4000mah
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία λίθιου RC, μπαταρίες λίθιου RC |
|---|---|
| Τάση: | 7.4V |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -20℃~60℃ |
Οικουμενικός κινητήρας εκκίνηση ηλεκτρονικό ποδήλατο φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας λιθίου 83200mAh συμβατό λιθίου - ιόν
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 83200mAh |
Γεννήτρια φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου πλαστικού υλικού ABS, σταθμός εγχώριας παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος 500mAh
| Ονομασία προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Ικανότητα: | 500mAh |
Γρήγορη προστασία βραχυκυκλώματος πακέτων 3.2V 500mAh μπαταριών λίθιου ODM φόρτισης
| Προστασία: | Υπερτίμηση, Overdischarge, βραχυκύκλωμα |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Κύκλοι επαναφορτίσεων: | 400 |
Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου χρήσης τροχόσπιτων
| Ονομασία προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Ικανότητα: | 300WH/7800mAh/3.7V |
Φορητή χρήση σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου προστασίας 220V υπερθέρμανσης 500W Ebike
| Ονομασία προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Ικανότητα: | 500mAh |

