Όλα τα Προϊόντα
-
Ιονικά κύτταρα μπαταριών λίθιου
-
Κύτταρο μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου
-
Μπαταρία λίθιου εγχώριων αναστροφέων
-
Ιονική μπαταρία λίθιου εργαλείων δύναμης
-
Ιονικό πακέτο μπαταριών λίθιου
-
Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου
-
Επανακαταλογηστέα τράπεζα ισχύος της μπαταρίας
-
Οικιακό ηλιακό σύστημα μετατροπέα
-
Ηλεκτρική ιονική μπαταρία λίθιου οχημάτων
-
RC ιονική μπαταρία λίθιου
-
Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου
-
Φορτιστές μπαταριών λίθιου
-
kevinη γρήγορη παράδοση, καλή ποιότητα, θα αγοράσει πάλι:) -
ΙωνάςΟι μπαταρίες λαμβανόμενες, που είναι αυτό που θέλω, σας ευχαριστούν! -
Fabricio Mendoncaο διευθυντής πωλήσεων, Antonio, καλή υπηρεσία!!!
λέξεις-κλειδιά [ lithium ion battery cells ] αγώνας 243 προϊόντα.
135200mAh φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας λιθίου LiFePO4 γρήγορη φόρτιση
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 135200mAh |
ΗΠΑ Οικιακές συσκευές Μοτοσυκλέτα PD60W Φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας λιθίου Ηλιακή ενέργεια Παιχνίδια
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 135200mAh |
Παγκόσμια μοτοσυκλέτα φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας λιθίου γρήγορη φόρτιση ODM Ebike
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 280800mAh |
Ηλιακά Συστήματα Μεταφορτώσιμο Κέντρο Ενέργειας Λιθίου 1000W Για Εργαλεία Ενέργειας
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 280800mAh |
Γρήγορη φόρτισης μπαταρία εκκινητών λι ιονική, μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων ΣΥΝΕΧΟΎΣ παραγωγής 12v Lifepo4
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Παγκόσμια ταχεία φόρτιση Δώρα Φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας λιθίου 300W 98400mAh
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 98400mAh |
Πολυ Rc προστασίας υπερτίμησης μπαταρία 7,4 Β 2200mah λι επανακαταλογηστέο για το μηχανικό δίκυκλο
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία λίθιου RC, μπαταρίες λίθιου RC |
|---|---|
| Τάση: | 7.4V |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -20℃~60℃ |
Ηλιακός φορητός τύπος 18650 γεννητριών σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου έναρξη μηχανών
| Ονομασία προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Ικανότητα: | 500mAh |
Μηχανών προστασία υπερφόρτωσης σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου έναρξης φορητή 800w LiFePO4
| Ονομασία προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Ικανότητα: | 800 mAh |
Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου εγχώριων συσκευών ΣΥΝΕΧΟΥΣ παραγωγής δώρων UPS 40000mAh
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Μέγεθος: | 174*84*72mm |

