Όλα τα Προϊόντα
-
Ιονικά κύτταρα μπαταριών λίθιου
-
Κύτταρο μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου
-
Μπαταρία λίθιου εγχώριων αναστροφέων
-
Ιονική μπαταρία λίθιου εργαλείων δύναμης
-
Ιονικό πακέτο μπαταριών λίθιου
-
Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου
-
Επανακαταλογηστέα τράπεζα ισχύος της μπαταρίας
-
Οικιακό ηλιακό σύστημα μετατροπέα
-
Ηλεκτρική ιονική μπαταρία λίθιου οχημάτων
-
RC ιονική μπαταρία λίθιου
-
Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου
-
Φορτιστές μπαταριών λίθιου
-
kevinη γρήγορη παράδοση, καλή ποιότητα, θα αγοράσει πάλι:) -
ΙωνάςΟι μπαταρίες λαμβανόμενες, που είναι αυτό που θέλω, σας ευχαριστούν! -
Fabricio Mendoncaο διευθυντής πωλήσεων, Antonio, καλή υπηρεσία!!!
λέξεις-κλειδιά [ lithium ion battery cells ] αγώνας 243 προϊόντα.
7.4 ~ 11V Καροτσάκια Για LED Φως Φορτιστή μπαταρίας λιθίου Καραβάνι Li Ion 3 * 800mAh Υψηλή ταχύτητα
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορτιστές μπαταριών, φορτιστής μπαταριών |
|---|---|
| χρώμα: | Μαύρο |
| Λειτουργία: | Γρήγορα χρεώνοντας |
Επανακαταλογηστέα ηλεκτρική εργαλείων μπαταριών 5V ΣΥΝΕΧΉΣ παραγωγή δύναμης λι ιονική
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 3v~5v |
22.5W Scooter φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας λιθίου κατασκευασμένο - σε καλώδιο συμβατό με λιθιοειδές
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 135200mAh |
Επανακαταλογηστέα εργαλεία μπαταριών λίθιου, μπαταρία 2.5Ah λίθιου 21v
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 21V/2.6A~5A |
Τεχνολογίες για την παραγωγή ηλεκτρικών ποδηλάτων
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 280800mAh |
Ηλιακό λίθιο 2,0 μπαταρία Ah 20v, μπαταρία εργαλείων δύναμης για το μηχανικό δίκυκλο
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 12V~24V |
Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου ΣΥΝΕΧΟΥΣ παραγωγής
| Ονομασία προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Ικανότητα: | 650mah |
50000mAh φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας λιθίου αδιάκοπες πηγές ρεύματος επαναφορτιζόμενες
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Μέγεθος: | 174*84*72mm |
Οικουμενικός φορητός σταθμός ηλεκτρικής ενέργειας λιθίου τροχόσπιτο γκολφ συμβατό PD60W γρήγορη φόρτιση
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 135200mAh |
Επαναφορτιζόμενη ηλιακή μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου, κύτταρο LF304 3,2 Β Lifepo4
| Βάρος: | 5450g |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Εφαρμογή: | Όχημα, αποθήκευση εγχώριας ενέργειας, κ.λπ. |

