Όλα τα Προϊόντα
-
Ιονικά κύτταρα μπαταριών λίθιου
-
Κύτταρο μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου
-
Μπαταρία λίθιου εγχώριων αναστροφέων
-
Ιονική μπαταρία λίθιου εργαλείων δύναμης
-
Ιονικό πακέτο μπαταριών λίθιου
-
Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου
-
Επανακαταλογηστέα τράπεζα ισχύος της μπαταρίας
-
Οικιακό ηλιακό σύστημα μετατροπέα
-
Ηλεκτρική ιονική μπαταρία λίθιου οχημάτων
-
RC ιονική μπαταρία λίθιου
-
Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου
-
Φορτιστές μπαταριών λίθιου
-
kevinη γρήγορη παράδοση, καλή ποιότητα, θα αγοράσει πάλι:) -
ΙωνάςΟι μπαταρίες λαμβανόμενες, που είναι αυτό που θέλω, σας ευχαριστούν! -
Fabricio Mendoncaο διευθυντής πωλήσεων, Antonio, καλή υπηρεσία!!!
λέξεις-κλειδιά [ lithium ion battery cells ] αγώνας 243 προϊόντα.
UL επικυρωμένη υπερτίμηση συστημάτων μπαταριών λίθιου εγχώριων αναστροφέων
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλιακή μπαταρία, ηλιακές μπαταρίες |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις: | UL, CE, FCC, RoHS |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -20 σε +60°C |
Παγκόσμιο 500W φορητό σταθμό ηλεκτροπαραγωγής λιθίου μοτοσυκλέτα έξυπνη LiFePO4
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 135200mAh |
Ηλεκτρικός σταθμός μεταφοράς λιθίου συμβατός με το EU LiFePO4 UPS Μεγάλη διάρκεια κύκλου ζωής
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 83200mAh |
Προσαρμοσμένη έξοδος συνεχούς ρεύματος 5V 5.4A Φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας λιθίου για καθολικό ηλεκτρικό σκούτερ
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 135200mAh |
135200mAh Μηχανή Ξεκίνηση Φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας λιθίου Καρότσια γρήγορη φόρτιση
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 135200mAh |
Πολλαπλές χρήσεις 24V καρότσια UPS Φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας λιθίου Οικιακές συσκευές Παιχνίδια
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 280800mAh |
Συμβατή ασύρματη μπαταρία λίθιου τρυπανιών, πακέτο μπαταριών έναρξης μηχανών 21v
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 21V/2A |
ΣΥΝΕΧΉΣ παραγωγή σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου γρήγορα χρέωσης φορητή 600mAh 220V
| Ονομασία προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Ικανότητα: | 600mah |
Οικουμενικό Ebike ODM Φορητό σταθμό ηλεκτροπαραγωγής λιθίου Καροτσάκια Ηλεκτρονικά LiFePO4
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 280800mAh |
Αντίκτυπος - ανθεκτικό πακέτο 7.4V 6.6A μπαταριών λίθιου LFP EBike για τη αιολική ενέργεια
| Προστασία: | Υπερτίμηση, Overdischarge, βραχυκύκλωμα |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Κύκλοι επαναφορτίσεων: | 500 |

