Όλα τα Προϊόντα
-
Ιονικά κύτταρα μπαταριών λίθιου
-
Κύτταρο μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου
-
Μπαταρία λίθιου εγχώριων αναστροφέων
-
Ιονική μπαταρία λίθιου εργαλείων δύναμης
-
Ιονικό πακέτο μπαταριών λίθιου
-
Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου
-
Επανακαταλογηστέα τράπεζα ισχύος της μπαταρίας
-
Οικιακό ηλιακό σύστημα μετατροπέα
-
Ηλεκτρική ιονική μπαταρία λίθιου οχημάτων
-
RC ιονική μπαταρία λίθιου
-
Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου
-
Φορτιστές μπαταριών λίθιου
-
kevinη γρήγορη παράδοση, καλή ποιότητα, θα αγοράσει πάλι:) -
ΙωνάςΟι μπαταρίες λαμβανόμενες, που είναι αυτό που θέλω, σας ευχαριστούν! -
Fabricio Mendoncaο διευθυντής πωλήσεων, Antonio, καλή υπηρεσία!!!
λέξεις-κλειδιά [ lithium ion battery cells ] αγώνας 243 προϊόντα.
Γρήγορη φόρτιση DC έξοδος φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας λιθίου 40000mAh
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Μέγεθος: | 174*84*72mm |
Μακρό κύκλο ζωής Προσαρμοσμένο φορητό σταθμό ηλεκτροπαραγωγής λιθίου Ηλιακή ενέργεια LiFePO4
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 108000mAh |
Πλαστικό φορητό σταθμό ηλεκτροπαραγωγής λιθίου Μακρό κύκλο ζωής 48V 6432Wh Για ηλεκτρικά εργαλεία Escooter
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 134AH/48V (6432Wh) |
Υψηλής ταχύτητας παιχνίδια φορητό σταθμό ηλεκτροπαραγωγής λιθίου LiFePO4 US γρήγορη φόρτιση
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 135200mAh |
Ηλεκτρικό σταθμό φορητού λιθίου 24V από πλαστικό υλικό ABS
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 135200mAh |
Αντίκτυπος - ανθεκτική λίθιου μπαταριών λειτουργία δαπανών φορτιστών 48V γρήγορη επανακαταλογηστέα
| Ονομασία προϊόντος: | Φορτιστές μπαταριών, φορτιστής μπαταριών |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | Γρήγορα χρεώνοντας |
OEM επαναφορτιζόμενο φορητό σταθμό ηλεκτροπαραγωγής λιθίου γρήγορης φόρτισης LiFePO4
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 134AH/48V (6432Wh) |
ODM μπαταρία λίθιου 21 βολτ, Βάρος μπαταριών 334g λίθιου τρυπανιών δύναμης
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 21V |
Συμβατός επανακαταλογηστέος φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου 500W LiFePO4
| Ονομασία προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Ικανότητα: | 500mAh |
Φορητή δύναμη σταθμών 1000Ah 300w ισχύος της μπαταρίας λίθιου υψηλής ταχύτητας
| Ονομασία προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Ικανότητα: | 1000Ah |

