Όλα τα Προϊόντα
-
Ιονικά κύτταρα μπαταριών λίθιου
-
Κύτταρο μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου
-
Μπαταρία λίθιου εγχώριων αναστροφέων
-
Ιονική μπαταρία λίθιου εργαλείων δύναμης
-
Ιονικό πακέτο μπαταριών λίθιου
-
Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου
-
Επανακαταλογηστέα τράπεζα ισχύος της μπαταρίας
-
Οικιακό ηλιακό σύστημα μετατροπέα
-
Ηλεκτρική ιονική μπαταρία λίθιου οχημάτων
-
RC ιονική μπαταρία λίθιου
-
Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου
-
Φορτιστές μπαταριών λίθιου
-
kevinη γρήγορη παράδοση, καλή ποιότητα, θα αγοράσει πάλι:) -
ΙωνάςΟι μπαταρίες λαμβανόμενες, που είναι αυτό που θέλω, σας ευχαριστούν! -
Fabricio Mendoncaο διευθυντής πωλήσεων, Antonio, καλή υπηρεσία!!!
λέξεις-κλειδιά [ lithium ion battery cells ] αγώνας 243 προϊόντα.
Ιονική υπηρεσία ODM μπαταριών 1280Wh Lifepo4 εκκινητών λίθιου χρήσης αυτοκινήτων
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Ιονικό πακέτο μπαταριών λι ηλιακής ενέργειας RC, πολυμερής μπαταρία 6000mAh λίθιου
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία λίθιου RC, μπαταρίες λίθιου RC |
|---|---|
| Τάση: | 7.4V |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -20℃~60℃ |
Ιονική μπαταρία 36W εκκινητών λίθιου
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
LiFePO4 κύτταρο μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου
| Βάρος: | 5420g |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Εφαρμογή: | Όχημα, αποθήκευση εγχώριας ενέργειας, κ.λπ. |
Κύτταρο 3,2 μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου ΣΥΝΕΧΟΥΣ παραγωγής ODM συμβατό σύστημα Β 9W
| Βάρος: | 5250 γρ |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Εφαρμογή: | Όχημα, αποθήκευση εγχώριας ενέργειας, κ.λπ. |
Κύτταρο 3,2 μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου Overdischarge χρήση ποδηλάτων Β 50ah Lifepo4 Ε
| Βάρος: | 1035g |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Εφαρμογή: | Όχημα, αποθήκευση εγχώριας ενέργειας, κ.λπ. |
Ευφυής 3,2 μπαταρία λίθιου βολτ 100ah, μακριά ζωή κύκλων κυττάρων μπαταριών Lfp
| Βάρος: | 1880g |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Εφαρμογή: | Όχημα, αποθήκευση εγχώριας ενέργειας, κ.λπ. |
BMS τύπων επανακαταλογηστέο πακέτο μπαταριών λι ιονικό, ιονικό πακέτο μπαταριών λι 18650 12v
| Προστασία: | Υπερτίμηση, Overdischarge, βραχυκύκλωμα |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Κύκλοι επαναφορτίσεων: | 500 |
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 16,8 ιονικά ηλιακά συστήματα 2.5Ah μπαταριών λι Β φιλικά προς το περιβάλλον
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 16.8V |
Μακριά ηλιακή συνεχής γεννήτρια ζωής κύκλων, cOem 18650 ιονική φορητή παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου
| Ονομασία προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Ικανότητα: | 300WH/7800mAh/3.7V |

