Όλα τα Προϊόντα
-
Ιονικά κύτταρα μπαταριών λίθιου
-
Κύτταρο μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου
-
Μπαταρία λίθιου εγχώριων αναστροφέων
-
Ιονική μπαταρία λίθιου εργαλείων δύναμης
-
Ιονικό πακέτο μπαταριών λίθιου
-
Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου
-
Επανακαταλογηστέα τράπεζα ισχύος της μπαταρίας
-
Οικιακό ηλιακό σύστημα μετατροπέα
-
Ηλεκτρική ιονική μπαταρία λίθιου οχημάτων
-
RC ιονική μπαταρία λίθιου
-
Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου
-
Φορτιστές μπαταριών λίθιου
-
kevinη γρήγορη παράδοση, καλή ποιότητα, θα αγοράσει πάλι:) -
ΙωνάςΟι μπαταρίες λαμβανόμενες, που είναι αυτό που θέλω, σας ευχαριστούν! -
Fabricio Mendoncaο διευθυντής πωλήσεων, Antonio, καλή υπηρεσία!!!
λέξεις-κλειδιά [ lithium ion battery cells ] αγώνας 243 προϊόντα.
Ιονική μπαταρία 16,8 λίθιου εργαλείων δύναμης χρήσης Escooter βάρος Β LiFePO4 281g
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 16.8V |
Ιονική μπαταρία 2,0 λίθιου εργαλείων δύναμης συνήθειας χρήση Ah 21V Escooter
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 21V |
Επαναφορτιζόμενη ιονική μπαταρία 2500mAh λίθιου εργαλείων δύναμης για το τρυπάνι
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 3v~5v |
Μακρύ κύκλων ζωής δύναμης εργαλείων καθολικό 4,0 Ah 12V μπαταριών λίθιου ιονικό
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 12V |
Ιονικό πακέτο 21700 μπαταριών λίθιου
| Προστασία: | Υπερτίμηση, Overdischarge, βραχυκύκλωμα |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Κύκλοι επαναφορτίσεων: | 1000 |
Γρήγορη φόρτισης δύναμης εργαλείων χρήση τροχόσπιτων βάρους μπαταριών 21V 296g λίθιου ιονική
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 25V |
Επανακαταλογηστέα φορητή ΣΥΝΕΧΉΣ παραγωγή σταθμών 500mAh ισχύος της μπαταρίας λίθιου ιονική
| Ονομασία προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Ικανότητα: | 500mAh |
Ηλεκτρικός 3,2 βολτ μονοκύτταρος τύπος 800mAh μπαταριών λίθιου ιονικός επανακαταλογηστέος
| Ονομασία προϊόντος: | Ιονικά κύτταρα μπαταριών λίθιου |
|---|---|
| Προστασία ασφάλειας: | Explosionproof |
| Τάση: | 3.2V |
Κύτταρο μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου cOem
| Βάρος: | 1755g |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Εφαρμογή: | Όχημα, αποθήκευση εγχώριας ενέργειας, κ.λπ. |
Ιόν 18650 μπαταρία 5500mah, επανακαταλογηστέο κύτταρο λίθιου ODM μπαταριών 3.2V
| Ονομασία προϊόντος: | Ιονικά κύτταρα μπαταριών λίθιου |
|---|---|
| Προστασία ασφάλειας: | Explosionproof |
| Τάση: | 3.2V |

