Όλα τα Προϊόντα
-
Ιονικά κύτταρα μπαταριών λίθιου
-
Κύτταρο μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου
-
Μπαταρία λίθιου εγχώριων αναστροφέων
-
Ιονική μπαταρία λίθιου εργαλείων δύναμης
-
Ιονικό πακέτο μπαταριών λίθιου
-
Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου
-
Επανακαταλογηστέα τράπεζα ισχύος της μπαταρίας
-
Οικιακό ηλιακό σύστημα μετατροπέα
-
Ηλεκτρική ιονική μπαταρία λίθιου οχημάτων
-
RC ιονική μπαταρία λίθιου
-
Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου
-
Φορτιστές μπαταριών λίθιου
-
kevinη γρήγορη παράδοση, καλή ποιότητα, θα αγοράσει πάλι:) -
ΙωνάςΟι μπαταρίες λαμβανόμενες, που είναι αυτό που θέλω, σας ευχαριστούν! -
Fabricio Mendoncaο διευθυντής πωλήσεων, Antonio, καλή υπηρεσία!!!
λέξεις-κλειδιά [ electric bicycle lithium battery ] αγώνας 136 προϊόντα.
Οικουμενικός φορητός σταθμός ηλεκτρικής ενέργειας λιθίου τροχόσπιτο γκολφ συμβατό PD60W γρήγορη φόρτιση
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 135200mAh |
Ιονική χρήση τροχόσπιτων πακέτων μπαταριών λίθιου
| Προστασία: | Υπερτίμηση, Overdischarge, βραχυκύκλωμα |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Κύκλοι επαναφορτίσεων: | 300 |
Ιονικό πακέτο 21700 μπαταριών λίθιου
| Προστασία: | Υπερτίμηση, Overdischarge, βραχυκύκλωμα |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Κύκλοι επαναφορτίσεων: | 1000 |
Επαναφορτιζόμενη μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων λίθιου ιονική, μπαταρία 48V εκκινητών LiFePO4
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Γρήγορο λι χρέωσης ιονικός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος, σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος φωσφορικού άλατος λίθιου 1400Ah
| Ονομασία προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Ικανότητα: | 140000mAh |
ΗΠΑ 24V Carts φορητό σταθμό ηλεκτροπαραγωγής λιθίου 280800mAh για την παροχή ενέργειας
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 280800mAh |
Ηλιακά Συστήματα Μεταφορτώσιμο Κέντρο Ενέργειας Λιθίου 1000W Για Εργαλεία Ενέργειας
| Ονομασία του προϊόντος: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Δυναμικότητα: | 280800mAh |
BMS τύπων επανακαταλογηστέο πακέτο μπαταριών λι ιονικό, ιονικό πακέτο μπαταριών λι 18650 12v
| Προστασία: | Υπερτίμηση, Overdischarge, βραχυκύκλωμα |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Κύκλοι επαναφορτίσεων: | 500 |
Κύτταρο 3,2 μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου δύναμης υπερτίμηση μοτοσικλετών Β 100ah
| Βάρος: | 1980g |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Εφαρμογή: | Όχημα, αποθήκευση εγχώριας ενέργειας, κ.λπ. |
Κύτταρο 3,2 μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου ΣΥΝΕΧΟΥΣ παραγωγής ODM συμβατό σύστημα Β 9W
| Βάρος: | 5250 γρ |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Εφαρμογή: | Όχημα, αποθήκευση εγχώριας ενέργειας, κ.λπ. |

