Όλα τα Προϊόντα
-
Ιονικά κύτταρα μπαταριών λίθιου
-
Κύτταρο μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου
-
Μπαταρία λίθιου εγχώριων αναστροφέων
-
Ιονική μπαταρία λίθιου εργαλείων δύναμης
-
Ιονικό πακέτο μπαταριών λίθιου
-
Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου
-
Επανακαταλογηστέα τράπεζα ισχύος της μπαταρίας
-
Οικιακό ηλιακό σύστημα μετατροπέα
-
Ηλεκτρική ιονική μπαταρία λίθιου οχημάτων
-
RC ιονική μπαταρία λίθιου
-
Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου
-
Φορτιστές μπαταριών λίθιου
-
kevinη γρήγορη παράδοση, καλή ποιότητα, θα αγοράσει πάλι:) -
ΙωνάςΟι μπαταρίες λαμβανόμενες, που είναι αυτό που θέλω, σας ευχαριστούν! -
Fabricio Mendoncaο διευθυντής πωλήσεων, Antonio, καλή υπηρεσία!!!
λέξεις-κλειδιά [ electric bicycle lithium battery ] αγώνας 136 προϊόντα.
2700mAh Ebike UPS Καροτσάκια Lithium RC μπαταρίες Παιχνίδια 11.1V Ηλιακά Συστήματα
| Ονομασία του προϊόντος: | Μπαταρία λίθιου RC, μπαταρίες λίθιου RC |
|---|---|
| Τετάρτη: | 11.1V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~60℃ |
Ηλιακών συστημάτων ενσωματωμένος σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου καλωδίων φορητός ευφυές 10000mAh~30000mAh
| Όνομα προϊόντων: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Χρώμα: | Πορτοκάλι, γκρίζος, πράσινος, μαύρος, κόκκινος, μπλε |
| Μέγεθος: | 174*84*72mm |
Συστήματα Ηλιακής Ενέργειας Λιθίου 9.6V Ενσωματωμένα καλώδια Λιθίου RC μπαταρίες UPS Ebike LiFePO4
| Ονομασία του προϊόντος: | Μπαταρία λίθιου RC, μπαταρίες λίθιου RC |
|---|---|
| Τετάρτη: | 9.6v |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~60℃ |
2000mAh γρήγορα φορτίζοντας τις γρήγορες ιονικές μπαταρίες 18V LiFePO4 λίθιου εργαλείων δύναμης φόρτισης
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 2.0Ah |
ιονική μοτοσικλέτα 7.4V υψηλής ταχύτητας μπαταριών λίθιου εργαλείων δύναμης cOem ε-ποδηλάτων 200mAh 14.8W
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 4.2V~7.4V/2.0Ah |
Για τα ιονικά παιχνίδια 14.4W 18650 7.2V μπαταριών λίθιου εργαλείων δύναμης παροχής ηλεκτρικού ρεύματος
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 7.2V/2.0Ah |
Προϊόν παιχνιδιών UPS ιονικές μπαταρίες συμβατό LiFePO4 Escooter ενός δύναμης εργαλείων λίθιου
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 12V/1.3Ah~2.5Ah |
Ηλεκτρικά οχήματα 20 ~ 40A Σπίτι Ηλιακό σύστημα μετατροπέα Ηλιακή ενέργεια Scooter 12V 24V
| Παραγωγή Nname: | Οικιακό ηλιακό σύστημα μετατροπέα |
|---|---|
| Απόδοση μετατροπέα: | 97% |
| Χρόνος εγκατάστασης: | 1 ημέρα |
Μακροχρόνιος ηλιακός Lifepo4 κύκλων τύπος οικιακών αναστροφέων σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος ζωής 3.5W 7500mAh
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλιακή μπαταρία, ηλιακές μπαταρίες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Διάρκεια: | Υψηλός |
Γρήγορο σπίτι χρέωσης ηλιακό σύστημα 48V 40KWH αναστροφέων Monocrystalline τύπος επιτροπής
| Παραγωγή Nname: | Οικιακό ηλιακό σύστημα μετατροπέα |
|---|---|
| Αποδοτικότητα αναστροφέων: | 97% |
| Χρόνος εγκατάστασης: | 1 ημέρα |

