Όλα τα Προϊόντα
-
Ιονικά κύτταρα μπαταριών λίθιου
-
Κύτταρο μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου
-
Μπαταρία λίθιου εγχώριων αναστροφέων
-
Ιονική μπαταρία λίθιου εργαλείων δύναμης
-
Ιονικό πακέτο μπαταριών λίθιου
-
Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου
-
Επανακαταλογηστέα τράπεζα ισχύος της μπαταρίας
-
Οικιακό ηλιακό σύστημα μετατροπέα
-
Ηλεκτρική ιονική μπαταρία λίθιου οχημάτων
-
RC ιονική μπαταρία λίθιου
-
Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου
-
Φορτιστές μπαταριών λίθιου
-
kevinη γρήγορη παράδοση, καλή ποιότητα, θα αγοράσει πάλι:) -
ΙωνάςΟι μπαταρίες λαμβανόμενες, που είναι αυτό που θέλω, σας ευχαριστούν! -
Fabricio Mendoncaο διευθυντής πωλήσεων, Antonio, καλή υπηρεσία!!!
λέξεις-κλειδιά [ electric bicycle lithium battery ] αγώνας 136 προϊόντα.
Ηλιακή ιονική μπαταρία λι συνήθειας, ODM 3,7 ιονική μπαταρία λι Β 900mah
| Προστασία: | Υπερτίμηση, Overdischarge, βραχυκύκλωμα |
|---|---|
| Υλικό: | Λίθιο-ιονικός |
| Κύκλοι επαναφορτίσεων: | 400 |
Γρήγορη φόρτισης μπαταρία εκκινητών λι ιονική, μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων ΣΥΝΕΧΟΎΣ παραγωγής 12v Lifepo4
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Επανακαταλογηστέα ηλεκτρική εργαλείων μπαταριών 5V ΣΥΝΕΧΉΣ παραγωγή δύναμης λι ιονική
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 3v~5v |
BMS δύναμης εργαλείων καθολική συμβατότητα μπαταριών 6.3W λίθιου ιονική για το τρυπάνι
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 3v~5v |
Ηλιακό λίθιο 2,0 μπαταρία Ah 20v, μπαταρία εργαλείων δύναμης για το μηχανικό δίκυκλο
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 12V~24V |
LiFePO4 δύναμης εργαλείων ΣΥΝΕΧΉΣ παραγωγή μπαταριών 6000mAh 21V λίθιου ιονική
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 21V |
Μακρύ κύκλων ζωής δύναμης εργαλείων καθολικό 4,0 Ah 12V μπαταριών λίθιου ιονικό
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 12V |
Ιονικό καθολικό βάρους μπαταριών 21V 893g λίθιου εργαλείων ηλιακής ενέργειας
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 12V |
Επανακαταλογηστέο ανώτατο λίθιο 2,0 12v μπαταρία Ah, ιονικό βάρος μπαταριών 556g τρυπανιών λι
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 12V/1.3A~2.5A |
Γρήγορη φόρτισης δύναμης εργαλείων καθολική συμβατότητα μπαταριών 18V λίθιου ιονική
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 18V |

