Όλα τα Προϊόντα
-
Ιονικά κύτταρα μπαταριών λίθιου
-
Κύτταρο μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου
-
Μπαταρία λίθιου εγχώριων αναστροφέων
-
Ιονική μπαταρία λίθιου εργαλείων δύναμης
-
Ιονικό πακέτο μπαταριών λίθιου
-
Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου
-
Επανακαταλογηστέα τράπεζα ισχύος της μπαταρίας
-
Οικιακό ηλιακό σύστημα μετατροπέα
-
Ηλεκτρική ιονική μπαταρία λίθιου οχημάτων
-
RC ιονική μπαταρία λίθιου
-
Μπαταρία εκκίνησης ιόντων λιθίου
-
Φορτιστές μπαταριών λίθιου
-
kevinη γρήγορη παράδοση, καλή ποιότητα, θα αγοράσει πάλι:) -
ΙωνάςΟι μπαταρίες λαμβανόμενες, που είναι αυτό που θέλω, σας ευχαριστούν! -
Fabricio Mendoncaο διευθυντής πωλήσεων, Antonio, καλή υπηρεσία!!!
λέξεις-κλειδιά [ electric bicycle lithium battery ] αγώνας 136 προϊόντα.
Μακρύς αναστροφέας ηλιακού πλαισίου ζωής κύκλων για το σπίτι, μπαταρία Powerwall 51.2V Lifepo4
| Παραγωγή Nname: | Οικιακό ηλιακό σύστημα μετατροπέα |
|---|---|
| Αποδοτικότητα αναστροφέων: | 97% |
| Χρόνος εγκατάστασης: | 1 ημέρα |
Γρήγορη φόρτισης δύναμης εργαλείων χρήση τροχόσπιτων βάρους μπαταριών 21V 296g λίθιου ιονική
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 25V |
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 16,8 ιονικά ηλιακά συστήματα 2.5Ah μπαταριών λι Β φιλικά προς το περιβάλλον
| Χρόνος εκτέλεσης: | 2 ημέρες |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | 1.5~2 ώρες |
| Ικανότητα: | 16.8V |
Lifepo4 τράπεζα δύναμης υψηλής ταχύτητας, φορτιστής μπαταριών ηλιακού πλαισίου 5V
| Ονομασία προϊόντος: | Powerbank |
|---|---|
| Χρώματα: | Κόκκινος, άσπρος, ροζ |
| Ικανότητα: | 5000~10000mAh |
Μίνι ταχεία φόρτιση επαναφορτιζόμενη μπαταρία Power Bank Ταξιδιωτικά δώρα PD20W με φακό για κινητό τηλέφωνο
| Βάρος: | 48g |
|---|---|
| Χρώματα: | Μαύρο, Λευκό, Μπλε, Πορτοκαλί |
| Δυναμικότητα: | 20000mAh~100000mAh |
Χρήση ταξιδιού τράπεζας 20000mAh ισχύος της μπαταρίας γρήγορα χρέωσης επανακαταλογηστέα
| Ονομασία προϊόντος: | Powerbank |
|---|---|
| Χρώματα: | Πορφυρός, άσπρος, Pink.Black |
| Ικανότητα: | 5000~20000mAh |
Ασύρματος τύπος τράπεζας δύναμης πακέτων 500mAh 12W μπαταριών φόρτισης ΣΥΝΕΧΟΥΣ παραγωγής
| Βάρος: | 93g |
|---|---|
| Χρώματα: | Μαύρο ροζ |
| Ικανότητα: | 5000Mah |
Τύπων Γ γρήγορη χρέωση τράπεζας 1500mAh ισχύος της μπαταρίας λιμένων επανακαταλογηστέα
| Βάρος: | 40g |
|---|---|
| Χρώματα: | Μαύρο ροζ |
| Ικανότητα: | 1500mah |
Εξαιρετικά λεπτή ευφυής επανακαταλογηστέα τράπεζα 18.5W ισχύος της μπαταρίας για το τηλέφωνο κυττάρων
| Βάρος: | 92g |
|---|---|
| Χρώματα: | Μαύρο ροζ |
| Ικανότητα: | 5000Mah |
30000~100000mAh φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου δώρων που χρεώνει γρήγορα τη μακριά ζωή κύκλων
| Όνομα προϊόντων: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος λίθιου, φορητοί σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 174*84*72mm |

